صبح زود بیدارشدن، رانندگی کردن در اوج ترافیک به سوی محل کار، خیابان‌های مملو از عابران خواب آلود، با ذهنی خسته شروع به کار کردن و با انبوهی ایمیل و وظایف کاری مواجه شدن، همه اینها ناخوشایند بوده و می‌تواند آزاردهنده باشد.

به جای این همه یکنواختی و دویدن برای بدست آوردن اندکی درآمد، شما می‌توانید درهر کجا و در هر زمان حتی هنگامی که در خواب به سر می‌برید، پول بدست آورید که در واقع این موضوع اولین و مهمترین مزیت  سیستم همکاری در فروش است. حالا در این نوشته به شما می‌گوییم که اساسا همکاری در فروش چیست.

سیستم همکاری در فروش یک تاکتیک مشهور برای فروش محصولات و ایجاد درآمد شناخته شده است، که برای هر دو طرف یعنی تولید کننده محصول و بازاریاب سود به همراه دارد و با پیدایش آن استفاده از تاکتیک‌های بازاریابی سنتی به حداقل رسیده است.

سیستم همکاری در فروش چیست؟

آیا می‌دانید این سیستم کارآمد که بسیاری از مردم از آن منتفع می‌شوند چیست و چگونه کار می‌کند؟

این سیستم فرآیندی است که در آن افراد با استفاده از بازاریابی محصولات شرکت‌ها  کسب درآمد می‌کند که برخلاف مفهوم پیچیده آن، فرایندی آسان و بدون پیچیدگی است. بدین ترتیب که بازاریاب وابسته بازار طرفدار آن محصول را شناسایی و برای آن گروه خاص تبلیغ می‌کند. با استفاده از این شیوه  هم مصرف کنندگان از محصول دلخواه خود مطلع می‌شوند و هم درصدی از قیمت محصول به عنوان کمیسیون به بازاریاب تعلق می‌گیرد.

سیستم همکاری در فروش چگونه کار می‌کند؟

 از آنجا که سیستم همکاری در فروش از طریق تقسیم فرایند بازاریابی محصولات بین بازاریابان مختلف که به صورت مستقل از یکدیگر کار می‌کنند، عمل می‌کند، می‌تواند به عنوان اهرمی مهم در استفاده از توانایی‌های افراد گوناگون برای ارایه یک استراتژی بازاریابی کارامد و موثر تلقی شود.

فرایند بازاریابی در این سیستم سه رکن مهم دارد که عبارتند از:

  1. تولید کنندگان محصول
  2. همکاران فروش و یا تبلیغ کنندگان
  3. مصرف کنندگان

نحوه پرداخت سود به بازاریابان به چه شکل است؟

سیستم همکاری در فروش یک روش سریع و آسان برای کسب درآمد بوده و هیچ دردسری در فروش محصولات برای بازاریابان نحواهد داشت. این سیستم برای کسانی که به‌دنبال فروش آنلاین و کسب درآمد از طریق آن هستند، بسیار مناسب است.

در گوشی تل پرداخت سود درازای فروش هر محصول صورت می گیرد. در این سیستم شما بر اساس درصدهای تعیین شده برای هر گروه کالایی و بر اساس میزان فروش خود پورسانت دریافت میکنید.

سیستم کسب درآمد گوشی تل چیست؟

در سیستم کسب درآمد گوشی‌تل هر کس می تواند با یک عضویت ساده و کمک به فروش کالاها، به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کند. این روش که افیلیت مارکتینگ نام دارد، از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام و یا سایت، کانالی برای کسب درآمد آنلاین خود ایجاد کنند.